מהו מבחן האורז?

הגדלת חזה כמו ניתוח אף, הוא ניתוח שמצריך החלטה משמעותית או יותר נכון סדרה של החלטות משמעותיות שאחת מהן היא בחירת הגודל הרצוי של החזה בו את מעוניינת. שאלת הגודל היא אחת השאלות המשמעותיות ביותר בתהליך משום שאחוז גדול מניתוחי התיקון של הגדלות חזה נועדו לשנות את גודל השתלים. במחקר שפורסם בשנת 2019 נמצא כי: 41% מהנשים שבחרו לעשות ניתוח החלפת שתלים במטרה לתקן את ניתוח הגדלת החזה עשו זאת כדי לשנות את גודל השתלים שנבחרו, 38% מהן רצו שתלים גדולים יותר ורק 3% רצו שתלים קנים יותר וב26% מהמקרים שבהם הסיבה המרכזית לניתוח השני היתה סיבוכים בראשון, המנותחות רצו להגדיל את השתלים. יוצא מכך כי במקרים רבים נשים בוחרות גודל שתלים שהוא קטן יותר מזה שהן רוצות בפועל.

כלומר אם נשים היו יכולות לבחור בצורה מדויקת את גודל השתלים הרצויים מראש הן היו יכולות לחסוך לעצמן לא מעט כאב פיזי, זמן, כסף ומפח נפש. והאמת שהבחירה הזו יכולה להיעשות יחסית פשוטה עם מבחן האורז. מבחן האורז הוא ניסוי פשוט שיכול לעזור לכל אישה להבין מהו גודל השתל הרצוי עבורה בסנטימטרים מעוקבים. המטרה של הניסוי היא לעזור לך להתאים את גודל השתל הנכון עבורך גם במראה וגם בהרגשה. מה תצטרכי?

אורז לא מבושל ושיבולת שועל, כף מדידה או משקל, שתי שקיות ניילון או זוג גרביונים ישנים מניילון, חזיית ספורט או חזייה רגילה. איך מבצעים את הניסוי? אני אישית מעדיפה גרביונים מניילון משום שהם מדמים בצורה טבעית יותר ובהרגשה טבעית יותר את השתלים אבל גם שקיות ניילון יכולות לעשות את העבודה. שקיות אלו ישמשו כמעטפת. השלב השני הוא מדידת האורז – אם יש לך משקל אז 30 גרם אורז שווה ערך ל30 CC ו140 גרם לכ150 CC. אם את משתמשת בכף מדידה אז שמינית כף היא בערך 30 CC וחצי כף היא 118CC. השלב השלישי הוא מילוי אורז אל תוך המעטפת ואז הכנסת המעטפות לחזייה. השלב האחרון של הניסוי הוא פשוט להסתובב בשגרת היום שלך עם החזייה המלאה ולשים לב כל הזמן לנראות ולהרגשה של גודל השתלים. היופי בניסוי כאמור הוא שאת יכולה כל הזמן לשנות את כמות האורז וכך לנסות ולמצוא את ההתאמה האידיאלית עבורך.